O podcascie

Kolejne odcinki podcastu Pimp My Party powstają z myślą o parach młodych i innych osobach silnie zaangażowanych w organizację ślubu i przyjęcia weselnego. To miejsce, gdzie robimy z igły widły i dzielimy często włos na czworo, chcąc udzielić odpowiedzi na pytania, których bardzo często nie zadają sobie ludzie organizujący swoją imprezę. Tak! Chcemy wyprzedzać wasze myśli i kierować waszą uwagę na szczegóły, na które sami być może byście nie wpadli. Zachęcamy do słuchania między wierszami i wyciągania własnych wniosków.

(fot. www.pietraszkiewicz.com)

Do tematu podchodzimy z naszej perspektywy, a jest ona jednak umiarkowanie tradycyjna, w luźny sposób traktująca obyczaje, zwyczaje i estetykę z poprzedniej epoki. Dlatego, jeśli planujecie ekstratradycyjną imprezę, nie czujcie się urażeni. Nie taki był nasz zamiar! Po prostu wiemy, że można inaczej, a ten podcast ma służyć temu, by dowiedziało się o tym jak najwięcej osób.

Pamiętajcie, że możecie mieć wpływ na kolejne podejmowane przez podcast tematy! Wystarczy, że zadacie swoje pytania lub po prostu zostawicie je w komentarzu do odcinka. Możecie to zrobić w dowolnym miejscu gdzie słuchacie podcastu, a więc zarówno na stronie www jak i na youtube, itunes lub gdziekolwiek chcecie. Możecie też napisać do nas maila – k.krzeminski@djdowynajecia.pl