Jak słuchać?

Fajnie, że wpadliście na stronę podcastu Pimp My Party. Miło by było, żebyście zostali z nami na dłużej. Jak to zrobić? Możliwości jest kilka.

Najwygodniej jest słychać audycji za pomocą aplikacji mobilnych, które można zainstalować na swoim telefonie. Pozwala to na słuchanie podcastu gdzie i kiedy zechcecie. To największa zaleta tej formy komunikacji – można słuchać podczas jazdy samochodem, treningu, biegania, gotowania obiadu, spaceru czy pracy.

Większość dedykowanych aplikacji na dodatek powiadamia o kolejnych odcinkach, dzięki czemu nie przegapicie żadnego z nich. Jeśli korzystacie z iPhona,  znajdziecie na nim dedykowaną aplikację do słuchania podcastów, która powinna w pełni wystarczyć każdemu (sam z niej korzystam). O tym jak z niej korzystać dowiecie się klikając TUTAJ. Jeśli korzystacie z telefonu z androidem kliknijcie TUTAJ.

Jeśli wolicie, możecie pobrać wszystkie odcinki w formie plików mp3 i później wgrać je np. do swojego przenośnego odtwarzacza lub nawet wypalić na płycie i wrzucić do samochodowego cd-playera. Pliki można łatwo pobrać z serwisu Spreaker – wystarczy kliknąć TUTAJ, wybrać interesujący was odcinek i skorzystać z przycisku „download”.

Wszystkie odcinki dostępne będą również lada chwila na naszym kanale na You Tube! Nie bójcie się – nie będziecie narażeni na obcowanie z moją aparycją. Zamiast tego podczas słuchania podcasu możecie dodatkowo podziwiać prezentację najlepszych zdjęć autorstwa polskich fotografów ślubnych.

Jeśli chcecie otrzymywać informacje o nowych odcinkach zostawcie poniżej swój adres email.